شبکه تمهید

× عدم نمایش برای استفاده بهتر از امکانات سایت لازم است وارد شوید

رمضان تابش نور خورشید بر رمل ها

بدست واحد رسانه و انفورماتیک

شدت تابش خورشید بر رمل و خاک را رمضان نامیده اند . خورشید و نور آن نشانه ی الطالف الهیست که از افق اعلی بر سرزمین سفلی ( که جهان ماده و مادیات است ) سرازیر می شود . با این تفاوت که در این ماه شدت این تابش بسیار زیاد است .
نظم و مبارزه با خواست های درونی ، اساس ماه رمضان است . آن چه راه گشای ما برای رسیدن به قله های کمال و معنویت می باشد ، جز با نظم و مبارزه با خواست های نامعقول انجام نمی گیرد .
انجام کارها در زمان مشخص و مبارزه با امیال و خواست های درونی غیر معقول بزرگترین دروازه برای رسیدن به ضیافت الهی است . بر سایه ی این نظم و استقامت است که بزرگترین اتفاق ، یعنی تابش انوار محبت الهی و معرفت الهی بر فرد صورت خواهد پذیرفت و این همان معنای رمضان است .

اشتراک گذاری

در رابطه با نویسنده

در رابطه با : واحد رسانه و انفورماتیک

مؤسسه چند رسانه ای تمهید :
تمهید ، بر مبنای محتوای عمیق پژوهشی بر محور حقیقت در هستی شناسی ، انسان شناسی ، کشف قوانین حاکم بر زندگی با بازوی قوی رسانه ای – تبلیغی ، به صورت تشکیلاتی مستقل و مردم نهاد با قابلیت اجرایی شدن در متن زندگی در تمام ادوار حیات و در مسیر زندگی شکل گرفته است . از ویژگی های منحصر به فرد این مؤسسه ، جامعیت محتوایی ، علمی ، رسانه ای ، جامعه ی هدف و جامعیت ابزار کاربردی می باشد . تمهید ، طرحی است نو که بر گرفته از قرآن ، حدیث و تمامی علومی است که به کاوش ما در حقیقت شناسی انسان و هستی و قوانین حاکم بر آن کمک می کند . تمهید چشمه ای ناب از حقائق و معارف نورانی برگرفته از عالم بالا بر محور علم می باشد که قابل اجرا و شفا بخش خواهد بود .

مطلب پیشین و پسین

مطالب مرتبط

No Comment.

ورود به سایت
تماس با ما
کانال تلگرام تمهید
صفحه تمهید در اینستاگرام
صفحه تمهید در گوگل پلاس
عضویت
ارسال پیام
جهت نمایش ایندکس شبکه وارد شوید